28 Haziran 2011 Salı

Fener Söz Mendili

Hatice canım, mendillerin son halini sen görmeden blog sayfasına attım. Bekleyemedim inan ki. Çıldırdık yaptıkça :)

Biz çok beğendik umarım sen de, misafirlerinde çok beğenirler hayatım. Yorumları mutlaka istiyorum :)Efendim paylaşmadan geçemeyecğim bu kuru dalı Fethiye'den taşıdık :) Kesilmiş atılmış bir kuru dal. Görünce delirdim işte aradığım bu diye. Zavallı eşim arabaya yerleştirmek için bile çok uğraştı ki bizimle yaptığı yolculuğu hiç saymıyorum. :) Olsun ama çok güzel oldu, harika oldu :)

13 yorum:

hatcik dedi ki...

pelin ablacımm çokkk mükemmell olmuşş ellerinize emeğinizee sağlıkkk kesip kenara atılan kuru bir dalı hayata döndürdünüz çokkçokk çookkk beğendimm ya inanamııorum muhteşemm olmuşş hepinize ayrı ayrı tşk ederimm Ayrıca dalın fethiyeden gelmesi tam yerinde olmuş yaa nişanlım fethiyeli bende oralı sayılırım artık :)) eşinede tşklerimi sunuyorum uğraşları için anlaşılan dalım epey uğraştırmış sizi:))

Pelin Yazıcı dedi ki...

Tesadüfe bak... Demek Fethiyeden damat... Beğenmene çok sevindim hayatım. Hepimizden sana sevgiler. Senin ve hatta ailenin işleri hep böyle çok güzel oluyor. Rastgeliyor.

elif dedi ki...

emeğinize sağlık

Pelin Yazıcı dedi ki...

Çok teşekkür ederim sevgili Elif.

Gülsüm Güven Tuncer dedi ki...

Kelimenin tam anlamııyla harika olmuş. Bayıldım

Pelin Yazıcı dedi ki...

Çok teşekkür ederim Gülsüm Hanım.

alanay dedi ki...

harika olmuş.cidden.elleriniz dert görmesin.benzer bir dal bende de var ve 1 yıldır bekliyor balkonda.hala karar veremedim ne yapacağıma.çalışmanız bana ilham kaynağı olabilir.sevgiler..

Pelin Yazıcı dedi ki...

Beğenmiş olmanıza ve ilham almış olmanıza çok sevindim. Teşekkür ederim sevgili Alanay.

aslı dedi ki...

çok beğendim :)

Pelin Yazıcı dedi ki...

teşekkür ederim sevgili Aslı

Okuyucu dedi ki...

Merhaba öncelikle orjinal fikirlerini olduğunu söylemeliyim.Hem sık hem sade.Özellikle minik elbise şeklindeki mendiller.Acaba farklı stiller de yapılabilirdi? Mesela yöreye uygun bir konsept olabilir mi diye düşündüm.

Pelin Yazıcı dedi ki...

merhaba, sizin düşüncelerinize göre yöreye uygun bir şeyler çıkartabiliriz.

Adsız dedi ki...

çok güzel olmuş Pelin Hanım :) fenerleri nerden aldığınızı öğrenebilir miyim :)